Armada Skis

Lyže, vázání, oblečení

Prodejci

Armada – freeride, snowpark, skialp

Když v roce 2002 fotograf Chris O’Connel a legendární lyžaři JP Auclair, Tanner Hall, Julien Regnier, JF Cusson a Boyd Easley založili firmu Armada Skis, mysleli to vážně. Někteří již odešli, ale přišli další lyžařští vizionáři. Všichni jsou ale stále věrní původní myšlence a dokazují to rok, co rok tím, že vyrábějí to nejluxusnější vybavení na trhu a novými technologiemi posouvají hranici freeskiingu a freeridu stále o krok dál. They are Armada. They are what skiing will become.

A značka nezůstala jen u lyží. V současné době nabízí i prvotřídní vázání, hůlky a oblečení pro všechny tváře a formy lyžování.

Armada dnes už nekraluje pouze snowparkům. Díky lyžím ze série Tracer (pánské) a Trace (dámské) se značka etablovala i na freeridovém a skialpovém trhu. „Šlapací“ zákazníci mohou navíc volit z dvou druhů vázání – freeridově orientovaného Shift a skitouringového Tracer Tour. Stoupací pásy střižené na míru jsou samozřejmostí.

Ten výjimečný pocit „jezdit na Armadách“ nabízíme nyní i sjezdovkově orientovaným lyžařům. Pánské Declivity a dámské Reliance jsou lyže postavené pro tu nejlepší zábavu na urolbovaných svazích. Zábava se v tomto případě rovná maximální rychlosti a kontrole. Potvrzují to úspěšné výsledky testů po celém světě.

SES Sports spolupracuje s Armada Skis již od roku 2006. A od té doby se intenzivně podílí na podpoře nových forem lyžování v Česku. Ať již spoluprací s konkrétními lyžaři nebo sponsoringem lyžařských akcí. Jsme pravidelným sponzorem českého poháru ve freeskingu. Spolupracujeme s národní reprezentací i lokálními kluby. A tak jsme mimojiné hrdými partnery lyžařů jako Šimon Bartík, Vojta Břeský, Pepé Kalenský, Čenda Pekárek, Lukáš Pospíchal a mnohých dalších.

Prodejci lyží a oblečení Armada Skis