Pacsafe

Batohy s technologií proti krádeži

Prodejci
Pacsafe – 20 let inovací, miliony kilometrů na cestách, 1 důvěryhodná značka

Každý, kdo se vydal na cestu, se s tím potkal. Ona drobná nejistota, někdy přetavená ve skutečnost, pramenící z pohybu v neprobádaném prostředí. Na cestách jste vždycky jen vy sami, a tak je důležité mít své věci v bezpečí. Pacsafe nabízí výrobky, které vás ochrání nejen na cestách, ale i v běžném životě. Od peněženek, které chrání vaše karty před podvodným scanováním, přes kapsy, které si „neviditelně“ připnete na tělo až po ledvinky a batohy, do kterých je velmi složité se dostat nebo je ukrást.

A takto zní poselství zakladatelů firmy Pacsafe Roba Schlippera a Magnuse McGlashana:

Většinu našich životů jsme strávili cestováním po světě a hledáním dobrodružství. Ať už to byl trekking přes Asii, autostop v Evropě a nebo plavby na jachtách přes oceány.

Cítili jsme vzrušení, když jsme narazili na tajné uličky v rušných městech, radost z prvního sousta místní pochoutky i úctu k dávným civilizacím, když jsme obdivovali opuštěné a zapadlé památky.

Zažili jsme ale také nešťastné momenty, když nám někdo ukradl pasy. Spali jsme na batozích, abychom je uchránili před nenechavci. A dobře si pamatujeme i na úzkost při překonávání nejistých hraničních přechodů, kdy jsme si nesli svůj celý majetek jen tak v kapsách.

Někteří lidé si myslí, že hrozba okradení patří k dobrodružství. My jsme si to zažili, a jako extra zábava nám to nepřišlo. Vymysleli jsme tak způsob, jak vás na cesty více zabezpečit. A díky tomu se můžete vydat i dále, než jste původně zamýšleli.

Do cestování jsme chtěli přinést nový směr. Proto jsme v roce 1998 založili Pacsafe s vizí pomoci cestovatelům prohloubit životní dobrodružství. Největší odměnou pro nás, je vidět batoh Pacsafe na zádech někoho ve frontě na celnici, nebo kabelku přehozenou přes rameno někoho v přeplněné městské ulici. Těší nás důvěra našich zákazníků, a to, že si naše výrobky pořizují s vědomím většího bezpečí.

Kamkoli pojedete, Pacsafe vám velmi rád bude dělat ochránce.

Prodejci batohů Pacsafe