Nitro Snowboards

Snowboardy, vázání, oblečení, batohy

Prodejci

Nitro – snowboarding od roku 1990

Značka Nitro Snowboards vznikla v roce 1990 v Seattle v americkém státě Washington. Založili ji dva zkušení jezdci, kterým se zdála nabídka kvalitního vybavení především na evropském trhu nedostatečná. Snowboarding byl pro Seppa Ardelta a Tommyho Delaga vášní a zůstal jí dodnes. Nitro tak díky své majetkové struktuře zůstává jednou z posledních autentických snowboardových značek. Tommy a Sepp to říkají jasně: „Jsme věrní snowboardingu a děkujeme vám za podporu, díky které fungujeme již více než 30 let. Chceme a přicházíme s inovacemi, které zvyšují úroveň našeho sportu, s novými postupy, materiály, technologiemi… Chceme posouvat limity a máme s tím již za tu dobu mnoho zkušeností. Jako první jsme přišli například s progresivním vykrojením hrany snowboardu nebo třídílným vázáním. U zrodu každého našeho produktu stojí jezdci z naší designerské kanceláře v Seattlu. Náš “design & development” tým je s námi ode dne nula – ne každá snowboardová firma může říct něco takového. Na našich návrzích pak ještě zapracují Evropané, kteří mají na povel výrobu a vše v neposlední řadě otestují naši jezdci na horách po celém světě. Takový je náš recept na jedinečné snowboardové vybavení.“

SES Sports zastupuje Nitro na českém trhu již déle než dvacet let. Někteří z prodejců jsou s námi po celou tu dobu. A to je důkaz kvality nejen produktů Nitro Snowboards, ale i služeb, které jako distributor poskytujeme.

A není se čemu divit, do podpory snowboardingu v České republice jsme masivně investovali. Podporujeme jezdce a vybíráme si jen ty nejlepší. A tak našim teamem prošli i taková jména jako Roman Dlauhý, Petr Stolín, Richard Skandera, Láďa Hrstka nebo Tomáš Kašpárek. V současné době spolupracujeme s Darkem Bergmannem, Petrem Horisem Horákem, Honzou Zajícem a dalšími.

Byli jsme také první ze snowboardových firem, které začaly finančně podporovat lyžařská střediska při tvorbě snowparků. Prvním a nejdéle trvajícím projektem byl park na Neklidu našeho nehynoucího ridera Martina Matouška. Nitro stopy lze pak nalézt i na Horních Mísečkách, Žalí/Bubákově, Pasekách nad Jizerou, Koutech nad Desnou, Rejdicích nebo na Dvoračkách.

Prodejci Nitro Snowboards